W bankach takiego kredytu nie dostaniemy

W bankach takiego kredytu nie dostaniemy banki kredyt samochód Wprawdzie nie jest to najlepszy czas na zakup samochodu ale może w mniejszej ilości samochody nadal kupujemy.

A jak wiadomo najczęściej kupujemy za kredyty samochodowe, chociaż nie brakuje i takich którzy decydują się na zakup samochodu za kredyt gotówkowy.

Jednakże ten ostatni jest niestety o wiele droższy niż kredyt samochodowy ale za to przy kredycie gotówkowym samochód nie staje się zastawem bankowym. Często mający zamiar starać się o kredyty na zakup samochodu pytają czy możliwy jest kredyt samochodowy bez BIK. Na początek trzeba wiedzieć co to jest kredyt samochodowy bez BIK, a jest to kredyt przy którym nie jest badana historia kredytowa w biurze informacji kredytowej. Od razu też twierdzimy że kredyt samochodowy bez BIK w bankach jest niemożliwy, bowiem na taki układ żaden bank nie pójdzie, również dlatego że ma obowiązek sprawdzenia starającego się o kredyt właśnie w biurze informacji kredytowej. Jeżeli więc ktoś chce starać się o kredyt bez bik to nie stara się w instytucjach poza bankowych których nie obowiązuje sprawdzanie w bik ponieważ parabanki nie maja podpisanej umowy z tym biurem. Ale ostrzegamy że jeżeli ktoś zdecyduje się na podpisanie takiej umowy o kredyt z parabankiem może później mieć spore kłopoty z jego spłata. Konkurencją w kredytach samochodowych dla banków uniwersalnych s banki samochodowe takie jak chociażby toyota bank czy volkswagen bank, w bankach samochodowych można znaleźć naprawdę n niezłe oferty kredytów samochodowych ale nie liczmy że banki samochodowe nie sprawdzą nas w biurze informacji kredytowej. Jeżeli więc ktoś ma czy miał problem ze spłatą kredytów niech nawet nie liczy na jakikolwiek kredyt w banku, a nie tylko kredyt samochodowy bez BIK.

W takiej sytuacji najlepiej udać się do autokomisu i spróbować kupić jakiś samochód na raty chyba że ktoś chce kupić nowe auto, ale wtedy albo za gotówkę albo za kredyt samochodowy ale musi mieć czysta historie kredytową.