Prezentujemy kredyty gotówkowe z prowizją 0 proc.

Prezentujemy-kredyty-gotówkowe-z-prowizją-0-proc.

Zabiegający o kredyty gotówkowe szukają na rynku zwykle jak najtańszych ofert. Cena jest najważniejsza, warunki kredytowania już mniej. Najlepiej szukać kredytów z prowizją 0 proc.

Kredyty gotówkowe należą do grupy kredytów najbardziej poszukiwanych na rynku kredytowym. W związku z tym, że konkurencja jest bardzo duża, bogata jest również oferta. Nie powinno sięgać się po kredyt w pierwszym z brzegu banku, ponieważ w innym oferta może być korzystniejsza. Najlepiej wyliczyć koszt kredytu za pomocą kalkulatora kosztów kredytu gotówkowego, a następnie porównać go z ofertą co najmniej kilku banków. Dobrze też sprawdzić ofertę swojego banku macierzystego (tego, w którym mamy założone konto), bowiem banki dla swoich klientów przygotowują często specjalne oferty promocyjne.

Trzeba wiedzieć, że w koszt kredytu wchodzi nie tylko oprocentowanie nominalne, ale i opłaty przygotowawcze, marża, często ubezpieczenia, a także prowizja bankowa, która jest jednym z najważniejszych elementów kosztu kredytu. Dlatego dobrze jest sprawdzić ofertę banków, które nie pobierają prowizji od udzielonego kredytu. Takie oferty na rynku istnieją, ale oferta często się zmienia, więc należy na bieżąco śledzić propozycje bankowe kredytów gotówkowych bez prowizji. Najlepiej sprawdzić aktualne zestawienia kredytów bezprowizyjnych zamieszczanych przez porównywarki kredytowe. Takie zestawienie przygotowała również w październiku Comperia.pl.

Należy zaznaczyć, że banki nigdy nie działają bezinteresownie. Tam, gdzie występują oferty kredytów bez prowizji, należy często spełnić dodatkowe warunki, jak na przykład założenie konta bankowego. Poza tym może być wyższe oprocentowanie. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze oferty kredytowej wszystko należy dokładnie sprawdzić, przeanalizować i przeliczyć. Warto się zapoznać z ofertą kredytu gotówkowego bez prowizji w ING Banku Śląskim, który proponuje najniższą na rynku RRSO, która aktualnie wynosi 8,06 proc. W banku tym można pożyczyć aż 160 tys. zł z okresem spłaty 8 lat. Z kolei Deutsche Bank, który znalazł się w rankingu Comperia.pl na 3 miejscu, ma dwie promocyjne oferty kredytu gotówkowego bez prowizji oraz z prowizją. Kredyt bez prowizji oprocentowany jest na 9,91 proc. Można w tym banku pożyczyć nawet 200 tys. zł na 7 lat. Bez prowizji oferuje swój kredyt gotówkowy również Bank Pocztowy, który RRSO obliczył na 10,50 proc., wysokość kredytu wynosi do 150 tys. zł, a okres kredytowania – 150 miesięcy. Większość banków pobiera jednak prowizje: Getin Bank nawet 9,99 proc., a Millenium 7 proc. Są jednak inne banki, które również nie pobierają prowizji, ale z kolei RRSO w tych bankach jest o wiele wyższa niż w wymienionych wcześniej.